Rabobank ClubSupport actie 2022

Elk jaar biedt de Rabobank verenigingen en stichtingen de kans om een extraatje te ontvangen, door middel van een stemming door de leden. Dit jaar heeft de Stichting ook meegedaan. Ons doel was het bekostigen van het energiezuinig maken van historische hanglampen in de kerk. Ooit werd de Urbanuskerk verlicht met hanglampen. Die zijn bij latere restauraties vervangen door moderne verlichting. De te sluiten Werenfriduskerk in Workum heeft ons 12 klassieke hanglampen aangeboden. Deze willen we graag als aanvulling op de moderne verlichting in onze kerk ophangen. Dat gaat zeker bijdragen aan het terugbrengen van de historische sfeer in onze Urbanuskerk.

Dankzij vele enthousiaste liefhebbers van onze kerk ontvingen wij op 8 oktober het prachtige bedrag € 1.731,46!

Iedereen hartelijk dank voor het uitbrengen van uw stem op onze stichting.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.