Tjakke bedankt!

Het bestuur van de Stichting Vrienden van de Bovenkerkse Urbanus had Tjakke Schuringa afgelopen zaterdag op de Open Monumenten Dagen uitgenodigd naar de kerk te komen. De Stichting wilde van haar kant Tjakke bedanken voor zijn inzet voor Bovenkerk en in het bijzonder voor de Bovenkerkse Urbanus. Er was altijd plaats voor nieuws en aankondigingen in Nota Bene Bovenkerk van de kerk en onze Stichting. Goede redenen om hem eens in het zonnetje te zetten!

Clem Venne, de voorzitter van onze Stichting, sprak waarderende woorden uit voor het werk van Tjakke en overhandigde hem een fraai boeket bloemen. N.B. Er zit nog een attentie in het vat, maar dit is nog in de maak.

De vrouw van Tjakke, Gertie, heeft inmiddels een lief kaartje gestuurd om te bedanken voor deze geste. En… Tjakke is weliswaar gestopt met het redacteurschap bij Nota Bene Bovenkerk, maar hij blijft betrokken bij het blad en bij Bovenkerk. We zullen hem hopelijk dus nog vaak tegenkomen bij de activiteiten van onze Stichting!