Kohnstamm Instituut bezoekt Urbanuskerk

Op 11 mei jl. was er een personeelsuitje van het Kohnstamm Instituut en in dat kader werd onze kerk bezocht voor een bezichtiging. Zo’n 25 medewerkers werden door Hans Zandvliet en Marcel Hermanns in de kerk en de toren rondgeleid. Men was onder de indruk van de herbouwde kerk, Marcel vertelde veel over de spectaculaire herbouw en Hans Zandvliet bracht de mensen in de door de brand gespaarde toren.O.a. het torenmuseum en de grote kerkklokken zijn daarin te bezichtigen.
Het Kohnstamm Instituut doet onderzoek op het gebied van onderwijs, opleiding, opvoeding en jeugdhulp sinds 1982.
Kohnstamm Instituut is een zelfstandig onderdeel van de Universiteit van Amsterdam voor opdrachtonderzoek en kennisverspreiding op het terrein Onderwijs, Jeugdhulp van de allerkleinsten tot (jong)volwassenen.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.