Lezingen over schilder Frans Loots in Museum JAN

Op de woensdagen 12 en 26 oktober zal Dolf Middelhoff om 11.30 uur (inloop 11:00 uur) in het museum een zeer interessante lezing verzorgen over de Haarlemse kunstschilder Frans Loots, de maker van de kruiswegstaties in de Urbanuskerk.

Frans Loots, getekend door zijn zoon Jan, 1922 (Erven Frans Loots)

Voor toegang tot Museum JAN gelden de gangbare door het museum gehanteerde voorwaarden en openingstijden. Meer informatie op: www.museumjan.nl.

Dolf Middelhoff verzorgt de lezingen in Museum JAN over Frans Loots, de Haarlemse kunstschilder van de kruiswegstaties. Dolf is grafisch ontwerper, schilder, tekenaar en fotograaf. Na de brand in de Urbanuskerk is Dolf de vaste fotograaf geworden van de herbouw van onze kerk. Hij schrijft de columns ‘Achter de kaft’ en is hoofd -redacteur van het in 2023 verschijnende boek ‘St Urbanuskerk Bovenkerk & de wederopbouw’.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.